Elegant Studio At The Acropolis Hills

Belangrijkste voorzieningen

  • 56 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Athene te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Elegant Studio At The Acropolis Hills Athene, gelegen op slechts 13 minuten lopen van de Kerk van de Heilige Apostelen en binnen 2 km afstand van het Benaki Museum. Wifi is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.

    Dit 56 m² grote appartement is binnen handbereik van het Juwelenmuseum Ilias Lalaounis gelegen en biedt een welgelegen positie in de Napoli Centro Direzionale wijk van Athene. Een wandeling van 20 minuten brengt u naar het centrum van Athene. Elegant Studio At The Acropolis Hills is op 600 meter van het Akropolismuseum gelegen.

    Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

    Elegant Studio At The Acropolis Hills is voorzien van een complete keuken. Één van de metrostations in de buurt van dit 1-badkamer appartement is Syngrou-Fix, bereikbaar op 5 minuten wandelen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00002238812,00003101348

    Kameropties bij Elegant Studio At The Acropolis Hills Athene

    Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartement op de Begane Grond

    Grootte: 56 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Elegant Studio At The Acropolis Hills Athene

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Elegant Studio At The Acropolis Hills Athene

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Elegant Studio At The Acropolis Hills?
      De grootte van Elegant Studio At The Acropolis Hills is 56 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Elegant Studio At The Acropolis Hills Athene